Tona lázeňO násL3A-202, Hongqiao World Center, ŠanghajTona lázeňO násL3A-202, Hongqiao World Center, ŠanghajTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lázeňTona lá

Domov / O společnosti TONA

Veletrh

TONA x Guangzhou Design Week

2020/12/03

0

Ve dnech 3. – 6. prosince 2020Guangzhou Design Weekbyla slavnostně otevřena vSvětová obchodní výstava Guangzhou PolyaMezinárodní nákupní centrum Guangzhou. Hlavním tématem výstavy je „design + výběr soukromých domů a nové komerční formáty“.

(Pozadí o Guangzhou Design Week: Založen v roce 2006, vynese do světla důležitost a hodnotu produktů a služeb souvisejících s designovým průmyslem. Na tomto veletrhu bude kladen velký důraz na všechny druhy dekorativních a designových materiálů. Profesionálové z celého světa souvisejícího s tímto sektorem se této akce také zúčastní. Guangzhou Design Week je událost, kterou musí navštívit interiéroví architekti, designéři, značkové developery, realitní developery a společnosti vyrábějící stavební materiály.)

TONA se účastní výstavy, stánek č. je HM05 v Guangzhou International Sourcing Center.

Další dobrou zprávou je nástěnné bílé koupelnové umyvadlo TONA,Mávat, vyhrálCena za design Kapok.


Inspirace Wave pochází z vlnění. Vlnky na vodní hladině rozvíří srdce. Vlnky se postupně šíří, pod pulsací vody spojuje umění a zábavu a nastiňuje vesmírnou scenérii v krajině a odhaluje klidnou krásu v klidu a módě.


Skříň Wave je vyrobena z kvalitní MDF. Patentovaná zásuvka ve tvaru U je vybavenaBlumpush-open panty, který funguje plynule a uvolní vám ruce. Pracovní deska je vyrobena z italštinyporcelánová deska, známý pro svou výjimečnou kvalitu a přírodní krásu. Umyvadlo vyrobené z pevného povrchu poskytuje dobrou rovinnost a tvrdost, snadno se nepoškrábe a snadno se čistí.

Stánek TONA navštívilo mnoho projektantů hostinců/resortů/hotelů, nákupních manažerů a stavitelů mobilních domů. A mnoho návštěvníků plánuje navštívit výrobní základnu TONA za účelem další spolupráce.

Díky obchodní spolupráci se společnostmi ve více než 100 zemích a regionech po celém světě má TONA pověst profesionálního výrobce koupelnového nábytku německého řemesla a jedinečného špičkového designu.

TONA, DO PŘÍRODY

Kontaktujte nás

TONA Marketing Center: L3A-202, Hongqiao World Center, Shanghai

TONA Production Base: YanJiang Industrial Park, Linhai City, ZheJiang

Telefon: +86 21-60299001
Mobilní telefon:
Schránka: service@tona.com