Ton BanyosuHakkımızdaL3A-202, Hongqiao Dünya Merkezi, ŞanghayTon BanyosuHakkımızdaL3A-202, Hongqiao Dünya Merkezi, ŞanghayTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon BanyosuTon

Ev / TONA hakkında

Fuar

TONA x Guangzhou Tasarım Haftası

2020/12/03

0

3 – 6 Aralık 2020 tarihleri ​​arasında,Guangzhou Tasarım Haftasıgörkemli bir şekilde açıldıGuangzhou Poly Dünya Ticaret FuarıveGuangzhou Uluslararası Satın Alma Merkezi. Serginin ana teması "tasarım + özel konut seçimi ve yeni ticari formatlar".

(Guangzhou Tasarım Haftası hakkında arka plan: 2006 yılında kurulan, tasarım endüstrisi ile ilgili ürün ve hizmetlerin önemini ve değerini gündeme getirecek. Bu fuarda her türlü dekoratif ve tasarım malzemelerine büyük önem verilecektir. Profesyoneller Bu sektörle ilgili dünyanın dört bir yanından gelenler de bu etkinliğe katılacak.Guangzhou Design Week, iç mimarlar, tasarımcılar, marka geliştiriciler, gayrimenkul geliştiriciler ve yapı malzemesi firmalarının mutlaka katılması gereken bir etkinlik.)

TONA fuara katılıyor, Guangzhou Uluslararası Tedarik Merkezinde HM05 numaralı stand.

Bir diğer iyi haber de TONA'nın duvara monte edilmiş beyaz banyo lavabosu.Dalga, kazandıKapok Tasarım Ödülü.


Wave'in ilhamı dalgalanmalardan geliyor. Su yüzeyindeki dalgalanmalar kalp atışlarını harekete geçirir. Suyun nabzı altında yavaş yavaş yayılan dalgalar, sanat ve eğlenceyi birleştirir ve manzaradaki uzay manzarasının ana hatlarını çizer, sakin güzelliği dinginlik ve moda içinde ortaya çıkarır.


Wave'in dolabı kaliteli MDF'den yapılmıştır. Patentli U-şekilli çekmece aşağıdakilerle donatılmıştır:BlumAkıcı bir şekilde çalışan ve ellerinizi serbest bırakan bas-aç menteşeler. Tezgah İtalyan'dan üretilmiştirporselen levha, olağanüstü kalitesi ve doğal güzelliği ile bilinir. Katı yüzeyden yapılmış damlalık, iyi düzlük ve sertlik sağlar, çizilmesi kolay değildir ve temizlenmesi kolaydır.

TONA'nın standını çok sayıda han/tatil/otel tasarımcısı, satın alma yöneticisi ve mobil ev inşaatçısı ziyaret etti. Ve ziyaretçilerin çoğu, daha fazla işbirliği için TONA üretim üssünü ziyaret etmeyi planlıyor.

Dünya çapında 100'den fazla ülke ve bölgede şirketlerle iş işbirliğine sahip olan TONA, Alman işçiliği ve benzersiz son teknoloji tasarımıyla profesyonel bir banyo mobilyası üreticisi olma ününe sahiptir.

TONA, DOĞAYA

Bize Ulaşın

TONA Marketing Center: L3A-202, Hongqiao World Center, Shanghai

TONA Production Base: YanJiang Industrial Park, Linhai City, ZheJiang

Telefon: +86 21-60299001
Cep telefonu:
Posta Kutusu: service@tona.com